English (United Kingdom)Polish (Poland)

O nas

Specjalizujemy się w dostarczaniu oprogramowania oraz sprzętu niezbędnego do efektywnego zbierania i przetwarzania danych.

Uczynienie ludzkiego życia łatwiejszym jest jedną z podstawowych misji i idei dzisiejszego świata. Każdy kolejny wynalazek, każda techniczna nowinka, tworzone są z myślą o uproszczeniu codziennych, wykonywanych przez człowieka czynności. Pragniemy, aby czas, który zmuszeni jesteśmy poświęcić na rutynowe, powtarzające się aż do znudzenia obowiązki był coraz krótszy, a ten, który możemy poświęcić na odpoczynek lub odkładane w nieskończoność hobby, zaczął wreszcie dominować. Z takim właśnie założeniem działamy i my, zespół NaszeDane.pl.

Naszą misją jest tworzenie i wdrażanie indywidualnych, zaawansowanych technologicznie, innowacyjnych projektów informatycznych, których podmiotem jest klient i jego potrzeby.

Nasza firma powstała jako owoc wieloletniego zainteresowania jej założycieli tematyką informatyki i stworzonych przez jej rozwój możliwości dla nowoczesnych technologii. Początkowa mglista idea wykreowania czegoś pozwalającego w sposób szybki i zautomatyzowany gromadzić i analizować informacje, nabierała z czasem coraz bardziej wyrazistego i realnego kształtu. Z wielkim zaangażowaniem podjęliśmy się realizacji wymarzonego projektu, wkładając w niego wiele wysiłku. Dobierając najlepszych fachowców, stworzyliśmy zespół pracujący do dziś dnia nad rozwojem technologii cyfrowych długopisów, aby uczynić je jeszcze bardziej funkcjonalnymi, użytecznymi i prostymi w obsłudze. Żywimy nadzieję, iż godnie będziemy pełnić w tej dziedzinie funkcję pionierów na polskim rynku, przekonując za pośrednictwem naszych zadowolonych klientów, że nowoczesne rozwiązania nie są bynajmniej przeznaczone jedynie dla wysoko wyspecjalizowanych przedsiębiorstw, lecz dla każdego, kto znajdzie w nich użytek dla siebie.

Zespół naszedane.pl