English (United Kingdom)Polish (Poland)

Elementy systemu

 

System NaszeDane składa się z sześciu głównych elementów.

  • Pierwszych z nich jest system NaszeDane ICPen Data umożliwiająca tworzenie od podstaw formularzy ankietowych, ich drukowanie oraz analizowanie pozyskanych danych. NaszeDane ICPen Data komunikuje się z trzema serwerami będącymi pozostałymi elementami systemu.
  • Drugi to system NaszeDane Online. Jest to system ankiet online i system mailingu który umożliwia wypełniane formularzy online za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. System ten też umożliwia wysłanie sprofilowanych maili do wybranej grupy odbiorczej z prośbą o wypełnienie ankiety. Moduł NaszeDane Online Mobile który umożliwia wypełnianie formularzy na urządzeniach pracujących mobilnych takich jak tablet czy smartfon. NaszeDane Mobile umożliwia wypełnianie formularzy zarówno online jak i offline (to jest nie posiadając dostępu do internetu na urządzeniu).
  • Wszystkie wypełnione i przeniesione do wersji elektronicznej ankiety przechowywane są na niezależnym, indywidualnym dla każdego klienta serwerze FTP. To rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo i poufność przechowywanych informacji.
  • Serwer ICR pozwala na zamianę pisma odręcznego, zapamiętanego przez długopis cyfrowy, na pismo maszynowe. System IC Pen oferuje własny serwer rozpoznawania pisma separowanego oraz serwer Myscript rozpoznający pismo ciągłe.
  • Ostatni element stanowi serwer ICPen Data pełniący funkcje administracyjne oraz nadzór nad kontami klientów i sprawnością całego systemu. Za jego pośrednictwem przeprowadzane są wszelkiego rodzaju aktualizacje oraz pobierane są opłaty za korzystanie z e-usługi NaszeDane.